ÖSYM Pedagojik formasyon sonuçları için tarih verdi

ÖSYM Pedagojik formasyon sonuçları için tarih verdi

Pedagojik Formasyon sonuçları bir haftadır bekleyen öğrencilere aldığımız son bilgiyi açıklıyoruz.

Pedagojik Formasyon sonuçları ÖSYM tarafından değil YÖK tarafından açıklanacağı için Pazartesi 17.00'a kaldığı bildirildi.

Pedagojik Formasyon sonuçları ÖSYM tarafından değil YÖK tarafından açıklanacağı için pazartesi 17.00'a kaldığı bildirildi. 6 Aralık pedagojik formasyon için son tercih günüydü. Adaylar artık sonuçların açıklanmasını bekliyor. Ancak bazı üniversiteler not dönüşümü ile ilgili çalışmalarını yetiştiremedi. 

Pedegojik Formasyon Sonuçları açıklandığı andan itibaren www.gazetekamu.com sitemizde olacaktır. 

Pedagojik Formasyon Yerleştirme Sonuçları İçin TIKLAYINIZ (Link aktif olacak )

Mersin Üniversitesi Not Dönüşüm DUYURUSU ! 

2013-2014 Pedagojik Formasyon Sertifika Programına başvuran adayların sayfalarında görünen 100′lük notlar Üniversitemizin gönderdiği dönüşüm tablosuna göre yapılmıştır. Hesaplamaların ÖSYM dönüşüm tablosuna göre değiştirilip, yerleştirmeler buna göre yapılması için ÖSYM ile 11/12/2013 tarihinde yapılan görüşmeler sonucunda, düzenlemenin önümüzde süreçte adayların sayfasına yansıtılacağı ve yerleştirmelerin ileri bir tarihte ÖSYM dönüşüm tablosuna göre yapılacağı belirtilmiştir.

Gazi Üniversitesi Formasyon DUYURUSU !

2013 PEDAGOJİK FORMASYON İÇİN TERCİH BİLDİRİMİNDE BULUNAN MEZUN ÖĞRENCİLERİN BAŞVURULARI 06.12.2013 TARİHİNDE TAMAMLANMIŞTIR.

2013 PEDAGOJİK FORMASYON İÇİN TERCİH BİLDİRİMİNDE BULUNMUŞ ÜNİVERSİTEMİZDEN MEZUN OLAN ADAYLARIN VARSA DİPLOMA NOTU VE MEZUNİYET TARİHİ BİLGİLERİNDE DÜZELTME İŞLEMİ 11 ARALIK 2013 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 17:30’A KADAR YAPILACAKTIR.

BU NEDENLE MEZUNLARIMIZIN (SADECE DİPLOMA NOTU VE MEZUNİYET TARİHİ) DÜZELTMELERİNİ YAPTIRMAK İÇİN ÜNİVERSİTEMİZ ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞINA YUKARIDA BELİRTİLEN TARİHE KADAR BAŞVURMALARI GEREKMEKTEDİR.

ÜNİVERSİTEMİZ DİPLOMA NOTU DÖNÜŞÜM TABLOSU ÖSYM’YE BİLDİRİLMİŞTİR. 4’LÜK SİSTEMDEN 100’LÜK SİSTEME DÖNÜŞTÜRME İŞLEMİ ÖSYM TARAFINDAN YAPILACAKTIR.

TümüDiğer Başlıklar